AUTOKLUB  V  AČR  SLANÝ

 

TERMÍNY KONÁNÍ TRÉNINKOVÝCH CAMPŮ – SLANÝ SPEEDWAY ACADEMY 2018

BŘEZEN

DUBEN

KVĚTEN

ČERVEN

ČERVENEC

ZÁŘÍ

ŘÍJEN

zrušeno

 

5.5.

23.6.

 

 

6.10.

zrušeno

 

26.5.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendář bude doplněn podle volných termínů mezi mistrovskými závody mládeže

Zahájení tréninků v 10.00 hod.


 

Sportovní kalendář pro rok 2018 - stadion  AK Slaný

 

 

KALENDÁŘ ZÁVODŮ PRO ROK  2018 - souhrn závodů

PLOCHÁ DRÁHA

ZÁVODY FIM

 

 -------------------------------------------------

Závody FIM/UEM


Finálové podniky ME jednotlivců:

23.6. finále 1 Gniezno (PL)
14.7. finále 2 Güstrow (D)
18.8. finále 3 Daugavpils (LAT)
15.9. finále 4 Chorzow (PL)

 

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JEDNOTLIVCŮ

01. 05.                 Praha         

13. 05.                 Kopřivnice                       

05. 09.                 Plzeň                               

07. 10.                 Březolupy

PŘEBOR ČESKÉ REPUBLIKY JEDNOTLIVCŮ

18. 04.                 Pardubice

21. 04.                 Březolupy

13. 06.                 Pardubice

24. 06.                 Chabařovice

21. 07.                 Plzeň

11. 08.                 Kopřivnice

22. 08.                 Pardubice

25. 08.                 Svitavy

08. 09.                 Liberec      

18. 09.                 Praha

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV – „EXTRALIGA“

17. 04.                 Praha

17. 05.                 Pardubice

09. 06.                 Kopřivnice (Praha).

10. 06.                 Žarnovica (SMF)

20. 06.                 Slaný

05. 08.                 Žarnovica (SMF)

29. 08.                 Slaný

13. 09.                 Pardubice  

PŘEBOR ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV – 1. LIGA 

27. 05.                 Praha

06. 07.                 Svitavy (Pardubice)

12. 08.                 Plzeň (juniorský tým)

06. 10.                 Žarnovica   (SMF)

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DVOJIC

04. 08.                 Liberec      

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ

24. 04.                 Praha

08. 05.                 Plzeň

29. 07.                 Divišov                                                                                           

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORSKÝCH DRUŽSTEV

08. 07.                 Žarnovica  

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY NA DLOUHÉ DRÁZE

dodatečně             Mariánské Lázně

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY NA LEDOVÉ DRÁZE

07. 01.                 Nepomuk

20. 01.                 Opatovice

21. 1.                   Kopřivnice

28. 1.                   Holice v Čechách

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV NA LEDOVÉ DRÁZE

06. 01.                 Růžená

27. 01.                 Račice

03. 02.                 Mělice

04. 02.                 Osečná - Chrastná

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ VE TŘÍDĚ DO 250 CCM

22. 09.                 Slaný         

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ VE TŘÍDĚ DO 125 CCM NA KLASICKÉ DRÁZE

18. 04.                 Pardubice  

21. 04.                 Březolupy

08. 05.                 Plzeň

21. 07.                 Plzeň

29. 07.                 Divišov

22. 08.                 Pardubice  

08. 09.                 Liberec

15. 09.                 Chabařovice

22. 09.                 Slaný

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ VE TŘÍDĚ DO 125 CCM NA KRÁTKÉ DRÁZE


 MČR 125 ccm KRÁTKÁ DRÁHA 2018
Praha   Divišov Chabařovice Slaný
7.4.   17.6. 24.6. 12.5.
1.5.   29.7.   22.9.
18.9.        

Speedway Mini Cup 2018  
Praha   Divišov Chabařovice Slaný
29.3.   14.4. 26.4. 5.5.
9.-10.6.   3.6. 19.5. 23.6.
10.7.   22.7. 6.9.  
9.10.   20.10.    
21.10.        

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FLAT TRACK

14. 04.                 Pardubice  

19. 05.                 Liberec      

17. 06.                 Divišov

11. 08.                 Kopřivnice

15. 09.                 Chabařovice

22. 09.                 Svitavy                            

VOLNÉ ZÁVODY

07. 04.                 Volný závod "Prague open"                                      Praha

12. 05.                 Memoriál A. Vildeho                                                Slaný

12. 08.                 Volný závod - Pohár na krátké dráze 125ccm           Chabařovice

15. 09.                 Volný závod - Pohár přátelství                                  Kopřivnice

29. 09                  44. Zlatá stuha juniorů – 5. Jawa Cup 250                Pardubice

30. 09                  70. Zlatá přilba                                                          Pardubice

01. 10.                 50. Memoriál Luboše Tomíčka                                 Praha

13. 10.                 Volný závod – Macec cup                                         Pardubice


 

14. 04.             Pardubice             13:00              FLAT TRACK + Závod veteránů EVS (v jednání)

18. 04.             Pardubice             18:00              PŘEBOR + 125

28. 04.             Pardubice             14:00              MISTROVSTVÍ EVROPY JEDNOTLIVCŮ - SEMIFINÁLE 4

17. 05.             Pardubice             18:00              EXTRALIGA

13. 06.             Pardubice             18:00              PŘEBOR

27. 07.             Pardubice             15:00              EVROPSKÝ POHÁR JUNIORŮ DO 19 LET - SEMIFINÁLE 1

27. 07.             Pardubice             18:00              EVROPSKÝ POHÁR JUNIORŮ DO 19 LET - SEMIFINÁLE 2

22. 08.             Pardubice             18:00              PŘEBOR + 125

13. 09.             Pardubice             18:00              EXTRALIGA

28. 09.             Pardubice             19:00              MS JEZDCŮ D 21 LET FINÁLE

29. 09              Pardubice             14:00              44. ZLATÁ STUHA JUNIORŮ - JAWA CUP 250ccm

30. 09              Pardubice             12:30              70. ZLATÁ PŘILBA

13. 10.             Pardubice             10:00              MACEC CUP

 

TOPlist