AUTOKLUB  V  AČR  SLANÝ

 

TERMÍNY KONÁNÍ TRÉNINKOVÝCH CAMPŮ – SLANÝ SPEEDWAY ACADEMY 2019

TERMÍNY Speedway Mini Cup 

BŘEZEN

DUBEN

KVĚTEN

ČERVEN

ČERVENEC

ZÁŘÍ

ŘÍJEN

 

20.4.

4.5.

15.6.

 

21.9.

 

 

 

25.5.

 

 

 

 

 

 

4.5.

22.6.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendář bude doplněn podle volných termínů mezi mistrovskými závody mládeže

Zahájení tréninků v 10.00 hod.


 

Sportovní kalendář pro rok 2019 - stadion  AK Slaný

 

Sobota 20.dubna :
          
14:00 hod.  Přebor ČR + MČR 125 klasická dráha

        + 10:00 hod. MČR 125 malá dráha

 Sobota 18.května:
  15:00 hod.    
Memoriál A.Vildeho

    +10:00 hod     MČR 125 malá dráha

 Středa 19.června :
  18:00 hod. Mezinárodní mistrovství ČR Extraliga družstev

 Sobota 22.června :
  14:00 hod. Mistrovství ČR Flat  Track

 

Středa 4.září :
  16:30 hod. Mezinárodní mistrovství ČR Extraliga družstev
 

Sobota  21.září :
  14:00 hod.
MČR 250 ccm +MČR 125 ccm klasická dráha
   +10:00 hod MČR 125 ccm malá dráha


Slaný Speedway Academy:
  10:00 hod.  20.4., 4.5., 25.5., 15.6. a 21.9.2019

Závody Speedway Mini Cup - malá dráha:

  Sobota  4.5. a 22.6. 2019

 

KALENDÁŘ ZÁVODŮ PRO ROK  2018 - souhrn závodů

PLOCHÁ DRÁHA

ZÁVODY FIM

18. 05. 2019         Warszawa GRAND PRIX Polska                                                   Warszawa               POL

01. 06. 2019         GRAND GRAND PRIX Slovinska                                                    Krško                       SLO

15. 06. 2019         GRAND PRIX České republiky                                                       Praha                       CZE

06. 07. 2019         Hallstavik GRAND PRIX Švédska                                                 Hallstavik               SWE

03. 08. 2019         Wroclaw  GRAND PRIX Polska                                                      Wroclaw                  POL

17. 08. 2019         Malilla GRAND PRIX Švédska                                                       Malilla                       SWE

31. 08. 2019         GRAND PRIX Německa                                                                   Teterow                    GER

07. 09  2019         GRAND PRIX Dánska                                                                       Vojens                      DEN

21. 09. 2019         GRAND PRIX Velké Británie                                                          Cardiff                       GBR

05. 10. 2019         Toruň GRAND PRIX Polska                                                             Toruň                         POL

00. 10. 2019         Grand Prix Austrálie                                                                       dodatečně                AUS              

 

08. 06. 2019         MS jednotlivců – Kvalifikační závod pro Grand Prix                 Glasgow                  GBR

08. 06. 2019         MS jednotlivců – Kvalifikační závod pro Grand Prix                 Žarnovica                SVK

08. 06. 2019         MS jednotlivců - Kvalifikační závod pro Grand Prix                  Lamothe                  FRA

10. 06. 2019         MS jednotlivců - Kvalifikační závod pro Grand Prix                 Abensberg               GER

24. 08. 2019         MS jednotlivců - Grand Prix Challenge                                        Goričan                   CRO                             

04. 05. 2019         Pohár národů - Semifinále 1                                                          dodatečně

11. 05. 2019         Pohár národů -  Semifinále 2                                                         Manchester             GBR

20. 07. 2019         Pohár národů - Finále 1. den                                                         Togliatti                    RUS

21. 07. 2019         Pohár národů - Finále 2. den                                                         Togliatti                    RUS              

25. 05. 2019         MS juniorů - Kvalifikační kolo 1                                                      Pardubice                CZE

25. 05. 2019         MS juniorů - Kvalifikační kolo 2                                                      Stralsund                 GER

25. 05. 2019         MS juniorů - Kvalifikační kolo 3                                                      Krakow                     POL

27. 07. 2019         MS juniorů - Finále 1                                                                                                           POL

14. 09. 2019         MS juniorů - Finále 2                                                                                                           LAT

04. 10. 2019         MS juniorů - Finále 3                                                                         Pardubice                CZE

 

29. 06. 2019         MS juniorských družstev - Semifinále 1                                       Daugavpils              LAT 

29. 06. 2019         MS juniorských družstev - Semifinále 2                                       Vetlanda                  SWE   

12. 07. 2019         MS juniorských družstev - Finále                                                   Manchester             GBR

 

12. 01. 2019         MS na ledové ploché dráze - Kvalifikační kolo 1                          Örnsköldsvik          SWE

12. 01. 2019         MS na ledové ploché dráze - Kvalifikační kolo 2                          Kauhajoki                FIN

02. - 03. 02.           MS na ledové ploché dráze - Finále 1                                            Almaty                     KAZ  

09. - 10. 02.           MS na ledové ploché dráze - Finále 2                                            Shadrinsk                RUS

02. - 03. 03.           MS na ledové ploché dráze - Finále 3                                            Berlín                       GER

16. - 17. 03.           MS na ledové ploché dráze - Finále 4                                            Inzell                        GER

30. - 31. 09.           MS na ledové ploché dráze - Finále 5                                            Heerenveen            NED

 

16. - 17. 02.           Pohár národů MS na ledové ploché dráze                                     Togliatti                   RUS

 

29. 06. 2019         MS na dlouhé dráze – Kvalifikační kolo                                          Mariánské Lázně     CZE

25. 08. 2019         MS na dlouhé dráze - Long Track Challenge                                 Scheessel                  GER

30. 05. 2019         MS na dlouhé dráze - Finále 1                                                          Herxheim                  GER

15. 06. 2019         MS na dlouhé dráze - Finále 2                                                          La Reole                    FRA

07. 07. 2019         MS na dlouhé dráze - Finále 3                                                          Mühldorf                    GER

07. 09. 2019         MS na dlouhé dráze - Finále 4                                                          Morizes                      FRA

22. 09. 2019         MS na dlouhé dráze - Finále 5                                                          Roden                         NED

 

14. 09. 2019         Pohár národů MS na dlouhé dráze                                                   Vechta                      GER 

 

06. 07. 2019        Pohár FIM mládeže ve třídě do 85 ccm                                           Vissenbjerg             DEN

20. 08. 2019         MS mládeže ve třídě do 250 ccm – Semifinále                              Holstebro                DEN

21. 08. 2019         MS mládeže ve třídě do 250 ccm – Finále                                      Holstebro                DEN

14. 09. 2019         Pohár FIM mládeže ve třídě do 125 ccm                                         Vechta                      GER                             

13. 07. 2019         FIM Flat track cup – Finále 1                                                             Terenzano               ITA

07. 09. 2019         FIM Flat track cup – Finále 2                                                             Morizes                    FRA

14. 09. 2019         FIM Flat track cup – Finále 3                                                              Misano                     ITA

 

 -------------------------------------------------

KALENDÁŘ  FIM EUROPE 2019


27. 04. 2019         ME na ploché dráze – Kvalifikační kolo 1                                            Goričan                   CRO

27. 04. 2019         ME na ploché dráze – Kvalifikační kolo 2                                            Poznaň                    POL

01. 05. 2019         ME na ploché dráze – Kvalifikační kolo 3                                            Rivne                       UKR

01. 05. 2019         ME na ploché dráze – Kvalifikační kolo 4                                            Krško                       SLO

25. 05. 2019         ME na ploché dráze – Challenge                                                           Nagyhalasz           HUN

22. 06. 2019         ME na ploché dráze – Finále 1                                                                                               POL

13. 07. 2019         ME na ploché dráze – Finále 2                                                                                               GER

10. 08. 2019         ME na ploché dráze – Finále 3                                                                                               LAT

28. 09. 2019         ME na ploché dráze – Finále 4                                                              Chorzow                  POL

                               

06. 07. 2019         ME juniorů na ploché dráze – Kvalifikační kolo 1                              Grudziadz               POL

06. 07. 2019         ME juniorů na ploché dráze – Kvalifikační kolo 2                               Nagyhalasz           HUN

06. 07. 2019         ME juniorů na ploché dráze – Kvalifikační kolo 3                               Holsted                   DEN

31. 08. 2019         ME juniorů na ploché dráze – Finále                                                     Rivno                      UKR

 

19. 04. 2019         ME dvojic na ploché dráze – Semifinále 1                                           Pardubice               CZE

29. 06. 2019         ME dvojic na ploché dráze – Semifinále 2                                           Terenzano              ITA

29. 08. 2019         ME dvojic na ploché dráze – Finále                                                       Balakovo                RUS

 

01. 06. 2019         ME družstev juniorů na ploché dráze – Semifinále 1                         Liberec                    CZE

01. 06. 2019         ME družstev juniorů na ploché dráze – Semifinále 2                         Glomso                    DEN

20. 07. 2019         ME družstev juniorů na ploché dráze – Finále                                     Macon                     FRA

 

2 - 3. 2. 2019        ME na ledové ploché dráze – Finále                                                       dodatečně             RUS

 

02. 06. 2019         ME na travnaté ploché dráze – Semifinále 1                                       Bielefeld                  GER 

23. 06. 2019         ME na travnaté ploché dráze – Semifinále 2                                       Leamington Spa    GBR

17. 08. 2019         ME na travnaté ploché dráze – Finále                                                   Bad Hersfeld          GER

 

13. 07. 2019         Evropský Pohár juniorů ve třídě do 85 ccm                                          Güstrow                 GER

 

20. 07. 2019         Evropský Pohár juniorů ve třídě do 125 ccm                                       Toruń                       POL

 

17. 08. 2019         Evropský Pohár juniorů ve třídě do 250 ccm - Semifinále 1, 2         Pardubice               CZE

18. 08. 2019         Evropský Pohár juniorů ve třídě do 250 ccm - Finále                         Divišov                    CZE

 

09. 08. 2019         Evropský Pohár juniorů do 19 let ve třídě do 500 ccm - SMF 1        Pardubice               CZE

09. 08. 2019         Evropský Pohár juniorů do 19 let ve třídě do 500 ccm - SMF 2        Güstrow                   GER

11. 08. 2019         Evropský Pohár juniorů do 19 let ve třídě do 500 ccm - Finále        Žarnovica               SVK

 

22. 06. 2019         Evropský Pohár juniorů do 19 let ve třídě do 500 ccm dvojic           Plzeň                        CZE

-------------------------

KALENDÁŘ  PLOCHOSRÁŽNÍCH  ZÁVODŮ  AČR  r. 2019

 

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JEDNOTLIVCŮ

16. 04.          Praha

11. 09.          Plzeň                     

12. 10.          Březolupy                   

PŘEBOR ČESKÉ REPUBLIKY JEDNOTLIVCŮ

20. 04.          Slaný

27. 04.          Březolupy

08. 06.          Chabařovice

12. 06.          Pardubice

05. 07.          Svitavy

04. 08.          Plzeň

07. 09.          Liberec 

29. 09.          Plzeň

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV – „EXTRALIGA“

23. 04.          Praha

08. 05.          Kopřivnice (Praha)

15. 05.          Pardubice

19. 05.          Žarnovica

19. 06.          Slaný

01. 09.          Žarnovica

04. 09.          Slaný

18. 09.          Pardubice                  

PŘEBOR ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV – 1. LIGA 

28. 03.          Praha

13. 04.          Kopřivnice

11. 05.          Svitavy

13. 07.          Žarnovica (SMF)

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DVOJIC

31. 08.          Kopřivnice

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ

05. 05.          Plzeň

14. 05.          Praha

28. 09.          Divišov                                                                  

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORSKÝCH DRUŽSTEV

24. 07.          Pardubice         

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY NA DLOUHÉ DRÁZE

26. 05.          Mariánské Lázně

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY NA LEDOVÉ DRÁZE

06. 01.          dodatečně 

19. 01.          Kopřivnice

26. 01.          Račice

23. 02.          Opatovice

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV NA LEDOVÉ DRÁZE

05. 01.          Růžená

20. 01.          Holice

27. 01.          Mělice

24. 02.          Chrastná

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ VE TŘÍDĚ DO 250 CCM

21. 09.          Slaný    

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ VE TŘÍDĚ DO 125 CCM NA KLASICKÉ DRÁZE

20. 04.          Slaný

27. 04.          Březolupy

05. 05.          Plzeň

11. 05.          Liberec

12. 06.          Pardubice         

24. 07.          Pardubice

04. 08.          Plzeň

21. 09.          Slaný

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ VE TŘÍDĚ DO 125 CCM NA KRÁTKÉ DRÁZE

06. 04.          Praha

20. 04.          Slaný

14. 05.          Praha

18. 05.          Slaný

02. 06.          Divišov

08. 06.          Chabařovice

21. 09.          Slaný

28. 09.          Divišov 

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FLAT TRACK

13. 04.          Pardubice         

11. 05,          Liberec

02. 06.          Divišov

22. 06.          Slaný                      

27. 07.           Kopřivnice

00. 08.           Mariánské Lázně

21. 09.           Svitavy

VOLNÉ ZÁVODY

06. 04.           Volný závod                                                          Praha

18. 05.           Memoriál A. Vildeho                                             Slaný

05. 10            45. Zlatá stuha juniorů – 6. Jawa Cup 250 ccm     Pardubice

06. 10            71. Zlatá přilba                                                      Pardubice

19. 10.           Volný závod                                                          Pardubice


TOPlist