AUTOKLUB  V  AČR  SLANÝ

 

TERMÍNY KONÁNÍ TRÉNINKOVÝCH CAMPŮ – SLANÝ SPEEDWAY ACADEMY 2017

BŘEZEN

DUBEN

KVĚTEN

ČERVEN

ČERVENEC

ZÁŘÍ

ŘÍJEN

19.3.

14.4.

6.5.

3.6.

 

23.9.

8.10.

26.3.

 

 

10.6.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendář bude doplněn podle volných termínů mezi mistrovskými závody mládeže

Zahájení tréninků v 10.00 hod.


 

Sportovní kalendář pro rok 2017 - stadion  AK Slaný

 

 

 
     
 

 

KALENDÁŘ ZÁVODŮ PRO ROK  2017 - souhrn závodů

 

PLOCHÁ DRÁHA

 

ZÁVODY FIM

29. 04. 2017            GRAND PRIX Slovinska                                                                Krško                               SLO

13. 05. 2017            Warszawa GRAND PRIX Polska                                                  Warszawa                       POL

27. 05. 2017            GRAND PRIX Lotyšska                                                                 Daugavpils                      LAT

10. 06. 2017            GRAND PRIX České republiky                                                Praha                               CZE

24. 06  2017            GRAND PRIX Dánska                                                                    Horsens                           DEN

22. 07. 2017            GRAND PRIX Velké Británie                                                          Cardiff                             GBR

13. 08. 2017            Malilla GRAND PRIX Švédska                                                        Malilla                              SWE

26. 08. 2017            Górzow GRAND PRIX Polska                                                        Górzow                            POL

09. 09. 2017            GRAND PRIX Německa                                                                 Teterow                           GER

23. 09. 2017            Stockholm GRAND PRIX Švédska                                                  Stockholm                       SWE

07. 10. 2017            Toruň GRAND PRIX Polska                                                             Toruň                              POL

    . 10. 2017            GRAND PRIX Austrálie - není potvrzeno                                        Melbourne                       AUS

 

06. 05. 2017            MS jednotlivců – Kvalifikační závod pro Grand Prix 1                     Esbjerg                            DEN

06. 05. 2017            MS jednotlivců – Kvalifikační závod pro Grand Prix 2                     Žarnovica                        SVK

06. 05. 2017            MS jednotlivců - Kvalifikační závod pro Grand Prix 3                      Lonigo                             ITA

05. 06. 2017            MS jednotlivců - Kvalifikační závod pro Grand Prix 4                     Abensberg                       GER 

15. 06. 2017            MS jednotlivců - Semifinále 1                                                        Olching                            GER

17. 06. 2017            MS jednotlivců - Semifinále 2                                                         Lonigo                             ITA

19. 08. 2017            MS jednotlivců - Grand Prix Challenge                                           Togliatti                           RUS

 

25. 06. 2017            MS družstev - Kvalifikační kolo                                                       Riga                                 LAT

01. 07. 2017            SWC - MS družstev -  Semifinále 1                                                Kings Lynn                     GBR

04. 07. 2017            SWC - MS družstev -  Semifinále 2                                                 Vastervick                       SWE

07. 07. 2017            SWC - MS družstev – Race - Off                                                     Leszno                             POL

08. 07. 2017            SWC - MS družstev - Finále                                                            Leszno                             POL               

 

19. 05. 2017            MS juniorů - Kvalifikační kolo 1                                                   Pardubice                        CZE

20. 05. 2017            MS juniorů - Kvalifikační kolo 2                                                        Badia Calavena              ITA

20. 05. 2017            MS juniorů - Kvalifikační kolo 3                                                       Kumla                              SWE              

23. 07. 2017            MS juniorů - Finále 1                                                                      Swindon                          GBR 

08. 09. 2017            MS juniorů - Finále 2                                                                      Güstrow                          GER

29. 09. 2017            MS juniorů - Finále 3                                                                  Pardubice                        CZE

 

03. 06. 2017            MS juniorských družstev - Semifinále 1                                          Pocking                            GER

03. 06. 2017            MS juniorských družstev - Semifinále 2                                         Fjelsted                            DEN

02. 09. 2017            MS juniorských družstev - Finále                                                    Rybnik                            POL

 

09. 01. 2017            MS na ledové ploché dráze - Kvalifikační kolo 1                            Ylitornio                          FIN

14. 01. 2017            MS na ledové ploché dráze - Kvalifikační kolo 2                             Strömsund                      SWE

04. - 05. 02.             MS na ledové ploché dráze - Finále 1                                             Togliatti                           RUS  

11. - 12. 02.             MS na ledové ploché dráze - Finále 2                                             Šadrinsk                          RUS

18. - 19. 03.             MS na ledové ploché dráze - Finále 3                                             Almaty                             KAZ

04. - 05. 03.             MS na ledové ploché dráze - Finále 4                                             Berlín                               GER

01. - 02. 04.             MS na ledové ploché dráze - Finále 5                                             Heerenveen                      NED

 

11. - 12. 03.             MS na ledové ploché dráze družstev                                              Inzell                                GER

 

24. 06. 2017            MS na dlouhé dráze – Kvalifikační kolo                                       Mariánské Lázně            CZE

27. 08. 2017            MS na dlouhé dráze - Long Track Challenge                                    Bergaupten                     GER

25. 05. 2017            MS na dlouhé dráze - Finále 1                                                          Herxheim                         GER 

17. 06. 2017            MS na dlouhé dráze - Finále 2                                                          La Reole                          FRA 

09. 07. 2017            MS na dlouhé dráze - Finále 3                                                          Mühldorf                         GER

20. 08. 2017            MS na dlouhé dráze - Finále 4                                                          Eenrum                           NED

02. 09. 2017            MS na dlouhé dráze - Finále 5                                                          Morizes                            FRA 

 

24. 09. 2017            MS družstev na dlouhé dráze                                                           Roden                              NED 

 

02. 09. 2017            Zlatý pohár FIM mládeže ve třídě do 125 ccm                                  Morizes                            FRA

07. – 08. 07.           Zlatý pohár FIM mládeže ve třídě do 85 ccm                                     Elgane                              NOR

29. 08. 2017            Světový pohár FIM mládeže ve třídě do 250 ccm – Semifinále   Praha                               CZE

31. 08. 2017            Světový pohár FIM mládeže ve třídě do 250 ccm - Finále           Praha                               CZE

25. 08. 2017            Pohár FIM mládeže na dlouhé dráze ve třídě do 250 ccm           Pardubice                        CZE

 

16. 07. 2017            FIM Flat track cup – Finále 1                                                         Mariánské Lázně            CZE

15. 07. 2017            FIM Flat track cup – Finále 2                                                               Badia Calavena              ITA

    . 08. 2017            FIM Flat track cup – Finále 3                                                                                                  GBR

09. 09. 2017            FIM Flat track cup – Finále 4                                                               Macon                              FRA

 -------------------------------------------------

 

Závody FIM/UEM

01. 05. 2017            ME na ploché dráze – Semifinále 1                                          Debrecen                        HUN

01. 05. 2017            ME na ploché dráze – Semifinále 2                                          Mureck                           AUT

01. 05. 2017            ME na ploché dráze – Semifinále 3                                          Terenzano                      ITA

06. 05. 2017            ME na ploché dráze – Semifinále 4                                          Lamothe Landerron     FRA      

20. 05. 2017            ME na ploché dráze – Challenge                                             Goričan                          CRO

03. 06. 2017            ME na ploché dráze – Finále 1                                                 Toruň                             POL       

15. 07. 2017            ME na ploché dráze – Finále 2                                                 dodatečně      

05. 08. 2017            ME na ploché dráze – Finále 3                                                 dodatečně      

16. 09. 2017            ME na ploché dráze – Finále 4                                                 dodatečně                       POL

                               

27. 05. 2017            ME juniorů na ploché dráze – Semifinále 1                                Ljubljana                       SLO

27. 05. 2017            ME juniorů na ploché dráze – Semifinále 2                                Avesta                            SWE

24. 06. 2017            ME juniorů na ploché dráze – Semifinále 3                                Macon                            FRA

26. 08. 2017            ME juniorů na ploché dráze – Finále                                          Daugavpils                     LAT

 

27. 05. 2017            ME dvojic na ploché dráze – Semifinále 1                         Liberec                            CZE

23. 07. 2017            ME dvojic na ploché dráze – Semifinále 2                                   Žarnovica                       SVK

30. 09. 2017            ME dvojic na ploché dráze – Finále                                             Lonigo                            ITA

 

29. 07. 2017            ME družstev juniorů na ploché dráze – Semifinále 1                      Daugavpils                     LAT      

05. 08. 2017            ME družstev juniorů na ploché dráze – Semifinále 2                      Abensberg                     GER

19. 08. 2017            ME družstev juniorů na ploché dráze – Finále                                Krosno                           POL

 

02. 2017                  ME na ledové ploché dráze – Finále                                             DODATEČNĚ

 

17. 04. 2017            ME na travnaté ploché dráze – Semifinále 1                                  Balkburg                        NED 

03. 06. 2017            ME na travnaté ploché dráze – Semifinále 2                                  St. Macaire                     FRA

12. 08. 2017            ME na travnaté ploché dráze – Finále                                            Hertingen                       GER

 

17. – 18. 06.            Pohár juniorů ve třídě do 250 ccm                                          Plzeň                                CZE

 05. - 06. 08.            Pohár juniorů ve třídě do 85 ccm                                                   Vetlanda                         SWE     

29. 06. 2017            Pohár juniorů ve třídě do 125 ccm                                                  Toruň                              POL

12. 08. 2017            Pohár juniorů do 19 let ve třídě do 500 ccm                           Divišov                            CZE

 

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JEDNOTLIVCŮ

25. 04.                 Praha                                Finále 1.

23. 09.                 Mšeno                              Finále 2.

07. 10.                 Březolupy                         Finále 3.

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV – „EXTRALIGA“

20. 04.                 Pardubice

09. 05.                 Praha

14. 05.                 Žarnovica (SMF)

07. 06.                 Slaný

18. 06                  Žarnovica (SMF)

30. 08.                 Slaný

14. 09,                 Pardubice  

19. 09.                 Praha.

PŘEBOR ČESKÉ REPUBLIKY JEDNOTLIVCŮ

05. 04.                 Pardubice  

01. 05.                 Mšeno                                      

11. 06.                 Chabařovice (bude potvrzen)  

01. 07.                 Slaný

08. 07.                 Plzeň

15. 07.                 Liberec      

22. 07.                 Březolupy

28. 09.                 Svitavy     

PŘEBOR ČESKÉ REPUBLIKY – 1. LIGA 

20. 05.                 Svitavy

17. 06.                 Žarnovica  (SMF)

27. 06.                 Praha

16. 07.                 Divišov

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DVOJIC

08. 05.                 Plzeň         

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ

22. 04.                 Plzeň

02. 05.                 Praha                                                                       

21. 06.                 Pardubice  

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORSKÝCH DRUŽSTEV

16. 09.                 Slaný        

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY NA DLOUHÉ DRÁZE

dodatečně           Mariánské Lázně

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY NA LEDOVÉ DRÁZE

  8. 1.                   Nepomuk 

22. 1.                   Opatovice

29. 1.                   Holice v Čechách

MEZ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV NA LEDOVÉ DRÁZE

4. 2.                     Hamr na Jezeře / Chrástná

5. 2.                     Kopřivnice

11. 2.                   Mělice

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ VE TŘÍDĚ DO 125 CCM

05. 04.                 Pardubice  

29. 04.                 Slaný

01. 07.                 Slaný

08. 07.                 Plzeň

15. 07.                 Liberec

28. 09.                 Chabařovice

07. 10.                 Svitavy

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ VE TŘÍDĚ DO 125 CCM NA KRÁTKÉ DRÁZE

08. 04.                 Praha

30. 04.                 Divišov      

02. 05.                 Praha        

13. 05.                 Slaný

20. 05.                 Divišov

11. 06.                 Chabařovice

27. 06.                 Praha

01. 07.                 Slaný 

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FLAT TRACK

14. 04.                 Pardubice  

20. 05.                 Divišov

10. 06.                 Liberec                            

00. 07.                 bude doplněn

28. 09.                 Chabařovice

07. 10.                 Svitavy                             

VOLNÉ ZÁVODY

08. 04.                 Volný závod "Prague open"                         Praha

29. – 30. 04.        Volný závod 250 ccm                                  Slaný / Divišov

13. 05.                 Memoriál A. Vildeho                                Slaný

09. 06.                 Volný závod - EVS                                       Pardubice

06. 07.                 Volný závod                                                 Mšeno

29. – 30. 07.        Volný závod – Pohár přátelství                    Svitavy / Pardubice

30. 09                  43. Zlatá stuha juniorů – Jawa Cup 250      Pardubice

01. 10                  69. Zlatá přilba                                              Pardubice

02. 10.                 49. Memoriál Luboše Tomíčka                      Praha

14. 10.                 Volný závod                                                 Pardubice

TOPlist